FİRMAMIZ 1984 YILINDA KURULMUŞTUR. SIRASI İLE BÜRO + ATÖLYE + MAĞAZA KOMBİNASYONU İLE ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞ OLUP EV VE MAĞAZA DEKORASYONLARI YAPMIŞTIR. ( ANAHTAR TESLİM )

      1988 – 1993 ARASI BÜRO AĞIRLIKLI ÇALIŞMALAR YAPARAK MAĞAZA SATIŞ VE ATÖLYE İMALATI HAFİFLETİLMİŞ VE BU SÜREÇ İÇERİSİNDE PROJE AĞIRLIKLI ÇALIŞMALAR YAPILARAK 7 ADET TATİLKÖYÜ , OTEL VE YURTDIŞI PROJE ÇALIŞMARI YAPILMIŞTIR..

      1994 TEN İTİBAREN MAĞAZA FAALİYET ÇALIŞMALARI ÜRETİME YÖNELMEMİZ NEDENİ İLE ASKIYA ALINMIŞ OLUP BÜRO VE AHŞAP İMALATINA YÖNELİK KAPASİTEMİZ ARTIRILMIŞ VE 2500m2 KAPALI ALANDA 45 İLE 120 ARASI DEĞİŞEN PERSONEL KAPASİTEMİZ İLE BÜNYEMİZDE SHOP DRAWING YAPABİLEN MİMARİ KADROSU İLE BÜYÜK BUTİK VE MİX ( PRİNÇ+METAL+CAM+KUMAŞ ) İMALATLAR ÜRETİLEREK YERİNE MONTAJLI TAAHHÜT İŞİ YAPILMAKTADIR. MİMARİ VE DEKORASYON PROJELERİ KAPSAMINDAKİ AHŞAP VE GENEL MEKAN BOMBELİ, FİLOTALI, BARLAR, RESEPSİYON BANKOSU, KONTUR PUALI AHŞAP İŞLERİ AKUSTİK PANELLER LAMBRİ VE TAVAN ÜNİTELERİ YAPILMAKTA VE YERİNE MONTE EDİLMEKTEDİR. PROJESİNE GÖRE DETAYLANDIRILARAK BÜYÜK VE KAPSAMLI ÖZEL PROJELERİNİZE İMALAT DETAYLI TEKLİF HAZIRLAYARAK FİYATLANDIRMA YAPILMAKTADIR.

Projenize Baydeko Kalitesi Katın...

Projeleriniz ile ilgili her konuda sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin